Realita

23. 03. 2009 | † 02. 04. 2010 | kód autora: oqD

Za předpokladu že existují pralelní reality, které jsou tvořeny nespočetným množstvím možností bytí tohoto vesmíru. Pak vyplývá otázka že pokud by se jakýmkoli způsobem stalo že by se dvě paralelní reality setkali a nějak spolu reagovali, jesli by se vytovřilo další nespočetné množství paralelních realit, které by se skládali z párů realit a jejich obmněnách.

A pokud by se nějak povědlo ať už člověku nebo přírodní cestou naprosto zničit "všechny" paralelní reality. Nemohla by se pak vytvořit jedna obrovská paralelní realita skládající se z těch co už zanikly a pokračovali v dalším svém dělení na další reality. To by pak znamenalo že jak na jednu reality ttak i navíce by se dalo pohlížet na jeden celek, čímž by existovalo něco jako základní část paralelních realit a pak obrovské svazky realit, které by se dál mezi sebou sdružovali dělily.

Je ale, aspoň podle mého názoru, docela dobře možné že všechny reality jsou na sebe napojené a všechny spolu nějak reagují či se prolínají, což by zamezilo vzniku svazkových realit.

Anebo jsou paralelní reality jako minulost a reagovat spolu vůbec nemusí, spíš nemůžou. Pak by se do nich nedalo nijak zasáhnout a nebylo by pak co řešit, protože se o nich nikdy opravdu nedozvíme, můžeme si je jen představit. A to co žádným možným způsobem nemůžeme zjistit pro nás neexistuje - můžeme akorát věřit (a víra není vůbec k zahození).


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.